Aktualności

Kończymy realizację projektu "Przygotuj się na zmiany!"

2012-02-13

Informujemy, że dużymi krokami zbliżamy się do końca realizacji projektu "Przygotuj się na zmiany!". W ostatnich dniach lutego zakończy szkolenie grupa w Tyszowcach "Pracownik kancelaryjno-archiwalny" oraz grupa w Biłgoraju.
Tym samym 29 lutego zakończymy nasz projekt "Przygotuj się na zmiany!".

Zamiany w regulaminie projektu

2012-01-10

Zmianie uległ zapis w § 6 pkt. 8 Regulaminu dotyczący uzyskania świadczeń opiekuńczych dla dziecka lub osoby zależnej w ramach projektu.

Nowe grupy szkoleniowe

2011-11-08

Dzięki dużemu zainteresowaniu szkoleniami w ramach projektu „Przygotuj się na zmiany” z końcem października ruszyły trzy nowe grupy szkoleniowe w:
- Ulhówku - „Asystent/tka osoby niepełnosprawnej”,
- Stężycy - „Specjalista/tka ds. kadrowo - płacowych”,
- Janowie Lubelskim - „Specjalista/tka ds. podatków”.
W ostatnim tygodniu listopada zajęcia rozpocznie także grupa w Lublinie - „Pracownik kancelaryjno-archiwalny”.
Popularność szkoleń w ramach projektu „Przygotuj się na zmiany” z każdym dniem wzrasta na terenie całego województwa. Jednocześnie zachęcamy wszystkich rolników oraz ich domowników do składania kart zgłoszeniowych.

Nowa grupa szkoleniowa

2011-08-31

W dniu 29.08.2011 ruszyliśmy z kolejną grupą szkoleniową "Specjalista ds. kadrowo-płacowych i ubezpieczeń społecznych" w Lublinie. W sierpniu ostatnie usługi w projekcie zakończyli uczestnicy dwóch grup szkoleniowych: "Asystent osoby niepełnosprawnej" w Sadurkach oraz "Pracownik kancelaryjno-archiwalny" w Lubyczy Królewskiej.

2011-07-11

W dniu 06.07.2011 r. ostatnie usługi w projekcie zakończyli uczestnicy szkolenia „Specjalista/stka ds. podatków”. W trakcie realizacji są 2 grupy szkoleniowe „Asystent osoby niepełnosprawnej” w Sadurkach oraz „Pracownik kancelaryjno-archiwalny” w Lubyczy Królewskiej.
Obecnie trwa rekrutacja na szkolenie „Pracownik kancelaryjno-archiwalny”. Zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych w zakładce Rekrutacja

2011-05-17

Zaproszenie do złożenia ofert dotyczących świadczenia usługi polegającej na prowadzeniu zajęć w kursie "Pracownik kancelaryjno-archiwalny"

2011-05-13

Zaproszenie do złożenia ofert dotyczących świadczenia usługi polegającej na prowadzeniu zajęć w kursie "Asystent osoby niepełnosprawnej"

Dokumenty zgłoszeniowe

2011-03-02

Zapraszamy do pobierania dokumentów zgłoszeniowych, które znajdują się w dziale Rekrutacja.

Przygotuj się na zmiany

2011-03-01

Uprzejmie informujemy o rozpoczęciu realizacji projektu "Przygotuj się na zmiany" który skierowany jest do rolników.


Szkolenia w projekcie

Wsparcie w ramach projektu obejmuje:

 • Doradztwo zawodowe indywidualne (7h/os.) oraz doradztwo grupowe (24h/gr.)
 • Szkolenia zawodowe (80-160h, w zależności od kierunku szkolenia)
 • Warsztaty na temat równości płci, elastycznych i alternatywnych form zatrudnienia (16h/gr.)
 • Jobcoaching indywidualny (8h/os.) oraz grupowy (24h/os.).

Szkolenia zawodowe prowadzone będą w 10 edycjach z 5 zakresów tematycznych:

 • Specjalista/tka ds. kadrowo-płacowych i ubezpieczeń społecznych, z uprawnieniami zawodu Specjalista/tka ds. ubezpieczeń społecznych (kod: 241207) - 160 godzin szkolenia, 2 edycje szkolenia
 • Pracownik kancelaryjno-archiwalny (K/M), z uprawnieniami Pracownika kancelaryjnego (kod: 419104) - 80 godzin szkolenia, 2 edycje
 • Pracownik kancelaryjno-archiwalny (K/M), z uprawnieniami Asystenta archiwalnego (kod: 348102) - 80 godzin szkolenia, 2 edycje
 • Specjalista/tka ds. podatków, z uprawnieniami Urzędnika podatkowego (kod: 344203) - 100 godzin szkolenia, 2 edycje
 • Asystent/tka osoby niepełnosprawnej z uprawnieniami (kod: 346101) - 120 godzin szkolenia, 2 edycje.

 1. Usługi świadczone będą w Lublinie lub innej miejscowości, w której zrekrutowana zostanie grupa szkoleniowa. Miejsce prowadzenia zajęć wybrane będzie jak najbliżej miejsca zamieszkania uczestników i uzależnione będzie od procesu rekrutacji.
 2. Wszystkie zajęcia w ramach projektu odbywać się będą w 10-ciu 15 - osobowych grupach.
 3. Podczas zajęć Uczestnicy otrzymają: ciepły posiłek, poczęstunek w postaci ciastek oraz napojów ciepłych i zimnych. W ramach projektu uczestnicy otrzymają materiały dydaktyczne (podręczniki, skrypty, notatniki, CD/DVD itp.) i zwrot kosztów przejazdu.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Lechaa Consulting Sp. z o. o.